Hizmet Verdiğimiz Hamam Çeşitleri

  • Türk Hamamı
  • Fin Hamamı
  • Osmanlı Hamamı

Türk Hamamı

Hamamın yapım süreci, geçmiş ve şimdiki tarihimizi ve kültürümüzü yansıtan en önemli unsurlardan biridir.İlk aşamadan kullanıma hazır hale getirilmesine kadar kaliteden ödün vermeden gerçeklştirilmelidir. İster ticari ister kişisel kullanım için olsun, yapım yöntemi ilk bakışta rahat ve konforlu hissettirmelidir. Kullanılan malzemeler özenle seçilmelidir. Kullanıma başladıktan sonra herhangi bir kesintiye uğramamak için inşaat süreci uygun şekilde yönetilmelidir. İnşaat, tadilat veya parça değişimi gerektirmeyecek şekilde yapılmalıdır. Yetersiz havalandırma ve ısıtma sistemlerinin sağlığı olumsuz etkileyebileceği göz ardı edilmemelidir. Kullanıcının dokunacağı yüzeyi tamamen ısıtmak ve orada sanitasyon sağlamak için önlemler alınmalıdır.

Fin Hamamı

Yüzyıllardır insanlar çeşitli sağlık durumlarını tedavi etmek için saunaları kullanıyorlar. Kızılötesi saunanın kullanımı, geleneksel saunalar gibi birden fazla terapötik etkiye sahiptir. Uzak kızılötesi ısıtıcı sayesinde vücudun derisi daha derin bir seviyeye ısıtılır ve ısınan vücut yağının yakılması hızlanır. Bu sayede kullanıcılar daha kolay kilo verebilirler. Kızılötesi sauna ayrıca rahatlatıcı, sırt ve eklem ağrılarını gidererek, kan dolaşımını hızlandırarak ve bağışıklık sistemini güçlendirerek kullanıcılara sağlıklı bir yaşamın kapısını aralıyor.

Osmanlı Hamamı

Kültürümüze ilk kez Osmanlı İmparatorluğu döneminde giren hamamlar, insanların temizlenme ve arınma mekânları olarak bilinmektedir. Bugün biz ve profesyonel ekibimiz, ev, otel ve sosyal tesisler gibi Türk hamamlarının imalatında yüksek kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Hamamın başından sonuna kadar titiz işçilik, kaliteli malzeme ve uzman ekip. Özenle yapılması gereken hamam için bizden yardım alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz hamamı kurmak istediğiniz yere giderek araştırma yapacak ve neye ihtiyacınız olduğunu size söyleyecektir. Hamam sadece temizlik için değil, aynı zamanda zihinsel ve ruhsal arınma için de kullanılır.

  • Fin Hamamı Yapımı
    · Türk Hamamı Yapımı
    · Osmanlı Hamamı Yapımı